Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

intrebare pentru scarface - fetita mea de 1 an si 4 luni horcaie

In jos

 intrebare pentru scarface - fetita mea de 1 an si 4 luni horcaie Empty intrebare pentru scarface - fetita mea de 1 an si 4 luni horcaie

Mesaj  moRALU Sam Feb 19, 2011 2:38 am

Buna ziua ,
fetita mea de 1 an si 4 luni a inceput cu o horcaiala in piept in urma cu 5 zile, moment in care am inceput sa i administrez cate un oscilococinum dimineata alternat cu un sirop de la pro natura imuno royal junior dr. ionut moraru de doua ori pe zi. In tot acest timp am observat doar o slaba ameliorare a respiratiei si a inceput sa elimine muci atat pe nas cat si in scaun. ma gandesc sa i dau stodal si sirop de muguri de brad sa o ajut la eliminarea mucilor care i ajung in gat s i provoaca o tuse productiva ca si cum ar avea ceva de eliminat si nu poate, tuseste cam de 10 ori pe zi, febra nu face iar la medic nu am fost tocmai din teama de a nu i da din nou antibiotice si a i face raza la plamani - in urma cu 4 luni a fost diagnosticata cu pneumonie, tratata cu antibiotice- . Am incercat sa ajung la homeopat din judetul meu dar nu e disponibil decat joi am facut programare cu toate insistentele. Intrebarea mea e daca am facut bine pana acum si asa lent se trateaza, mie teama sa nu faca alte complicatii. sau ce alternative am? ce sa i dau ?
va multumesc

moRALU

Mesaje : 32
Data de inscriere : 01/11/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum