Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

obezitate cum se poate slabi natural

3 participanți

In jos

obezitate cum se poate slabi natural Empty obezitate cum se poate slabi natural

Mesaj  ani luminita Dum Mai 09, 2010 11:54 pm

Buna Ziua as dorii daca se poate sa-mi spuneti cum pot sa slabesc natural si fara pastile am 32 de ani si 92 de kg la o inaltime de 1/60m va rog daca puteti sa-mi raspundeti aici sau pe email va multumesc ,cu stima ani. Wink :

ani luminita

Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/05/2010
Varsta : 46

Sus In jos

obezitate cum se poate slabi natural Empty obezitate, cum se poate slabi natural

Mesaj  skincod Lun Mai 10, 2010 12:26 pm

In cazul tau , fiind vorba de cateva zeci de kilograme, ar fi bine sa apelezi totusi la un nutritionist bun. Ar trebui sa fii constienta ca de fapt trebuie sa-ti schimbi total stilul de viatza.Aici pe forum gasesti multe subiecte interesante despre alimentatie, citeste-le ! Iti doresc sa ai multa vointa in tot ceea ce faci !
https://sanatate.catsboard.com/diete-f77/dieta-pritikin-daca-am-putea-sa-respectam-o-astfel-de-dieta-am-fi-cu-totii-mai-sanatosi-t122.htm
skincod
skincod

Mesaje : 77
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 51
Localizare : pe planeta Pamant

Sus In jos

obezitate cum se poate slabi natural Empty Re: obezitate cum se poate slabi natural

Mesaj  scarface Mar Mai 11, 2010 1:37 am

Nu prea exista nutrionisti buni...
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

obezitate cum se poate slabi natural Empty Re: obezitate cum se poate slabi natural

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum