Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Curent pe partea dreapta

In jos

Curent pe partea dreapta Empty Curent pe partea dreapta

Mesaj  elena_ Sam Iun 06, 2015 10:35 am

Buna, ieri fiind foarte cald am avut geamul masinii deschis, eram cu ceafa si tamplele transpirate, si azi noapte mam trezit cu o durere foarte puternica in maxilar pe partea dreapta sus si jos, am luat belladona ch-15, a trecut si am putut dormi, dar de azi dimineata, ma doare foarte tare in tot asa in maxilar sus si jos, in zona marul lui adam inauntru, la fel ma doare la baza dintilor in fata sus si jos, se ramifica si in ureche, am luat belladona ch-15 din nou pentru durere dar nu ma mai ajuta am citit postarea cu durerile de cap si de curent, pentru durerile de la baza dintilor mi-ati mai zis o data sa iau Calcium phosporicum D12, va rog pentru acest curent si durere ce as putea lua?, va multumesc

elena_

Mesaje : 127
Data de inscriere : 17/07/2014
Varsta : 51
Localizare : cluj-napoca

Sus In jos

Curent pe partea dreapta Empty Re: Curent pe partea dreapta

Mesaj  elena_ Sam Iun 06, 2015 12:19 pm

acum au inceput niste dureri ciudate se muta durerea din gat zona marul lui adam, pe maxilar drapta sus, cateva secunde, dupa sare maxilar jos spe ureche, se ramifica din gat cu dintii de jos din fata, la cateva secunde apare durerea la dintii de sus la baza nasului, ma doare si falca, tampla dreapta, nu stiu sa fie curent sau altceva provoaca aceste dureri? mii sa umflat si obrazul, acum cum va scriu ma sageata din gat si spre urechea stanga si dreapta pe rand, va multumesc

elena_

Mesaje : 127
Data de inscriere : 17/07/2014
Varsta : 51
Localizare : cluj-napoca

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum