Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Boala Lyme

2 participanți

In jos

Boala Lyme Empty Boala Lyme

Mesaj  DanC Mar Mai 22, 2012 10:40 am


Multe boli sunt inventate -SIDA,HEPATITA C infectioasa,etc dar totusi Lyme ramane o realitate, zic eu.Cert este ca oamenii muscati de capuse manifesta o boala .O posibila teorie,caci ceva natural nu poate sa fie asa brusc :

http://www.lovendal.net/wp52/conspiratia-bolii-lyme-produsa-de-capuse-o-arma-biologica-creata-de-guvernul-american/
DanC
DanC

Mesaje : 1033
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 47

Sus In jos

Boala Lyme Empty Re: Boala Lyme

Mesaj  scarface Mar Mai 22, 2012 11:10 am

NU bolile in sine sunt inventate, ci doar modul cum sunt declansate este falsificat, ori din prostie, ori din rauvointa, si deci cele 2 boli nu sunt declansate de virusi si virusii sunt doar urmarea bolii.
Insa boala Lymne este de fapt, ca si Sida tot de la un sistem imunitar slabit care nu mai face fata nici macar unei capuse.
Pe vremuri oamenii nu aveau nimic de la o capusa sau cand se intalneau unii cu altii. Acum pune catva copii impreuna si sa
vezi cum se molipsesc unul de la altul. La un corp deja bolnavicios pana si soarele, care este vindecator, poate sa faca rau.
Si cu siguranta ca au incercat sa creeze tot felul de virusi si arme biologice...e posibil deci teoria de mai sus, singura chestie este daca au reusit cu adevarat sau nu. De fapt ne spreiaza non stop cu fungi si arme biologice din avioane, zilnic....ce sa ne mai miram de niste capuse infectate. Numai ca nu murim asa de repede cum doresc ei.
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum