Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!!

+9
ann
sante
jaquelinne
corinaandra
loret72
skincod
scarface
crinuta
raluca
13 participanți

In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!!

Mesaj  raluca Sam Sept 11, 2010 12:46 am

LA MULTI ANIIIIIII,SCARFACEEEEEEE!!!!! Multumesc lui D-zeu ca m-a ajutat sa te cunosc si ma rog la D-zeu sa te rasplateasca pentru binele care il faci ,sa-ti ocroteasca frumoasa ta familie.Iti multumesc din suflet pentru tot ajutorul pe care mi l-ai dat,iti multumeste intreaga familie pentru timpul acordat.Te iubim din tot sufletul ,Scarfaceeeeee,iti multumim ca ne pazesti ,ca ne-ai acceptat si pe noi sa ne facem ciubar sub aripa ta.E bineeeee ,sub ea,e dos,e cald,e linisteeeee!!!!! Iti multumimmmm si te iubimmmm,de ziua taaaaa,Scarface!!! flower flower flower flower flower flower flower

raluca

Mesaje : 29
Data de inscriere : 15/04/2010

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty Sa cred, sa nu cred....

Mesaj  crinuta Sam Sept 11, 2010 1:28 am

Eu nu mai cred nimic pana nu confirma Scarface in persoana. Asa m-am apucat de urari cand Loret a afirmat ca e ziua lui si a fost pacaleala.
crinuta
crinuta

Mesaje : 104
Data de inscriere : 14/06/2010

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty Re: HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!!

Mesaj  scarface Sam Sept 11, 2010 1:47 am

asa e... merci !
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty ...

Mesaj  skincod Sam Sept 11, 2010 3:04 am

LA MULTI ANI SCARFACE !
Te pupam cu totii de aici de la mare , toate fetele iti transmit sanatate multa si ... multa, multa "LUMINARE " , pe care sa ne-o transmiti si noua . sunny cheers

skincod
skincod

Mesaje : 77
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 51
Localizare : pe planeta Pamant

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty Re: HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!!

Mesaj  loret72 Sam Sept 11, 2010 4:19 am

LA MULTI ANI SCARFACE si tot ce iti doresti ! bom bom bom bom bom
sa fii binecuvantat sa-ti dea dumnezeu sanatate tie si familiei tale si sotiei rabdare si intelepciune! cheers cheers cheers
clown clown clown
loret72
loret72

Mesaje : 302
Data de inscriere : 07/06/2010
Varsta : 52
Localizare : intr-un oras mic

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty la multi ani!

Mesaj  corinaandra Sam Sept 11, 2010 4:21 am

Si multumim mult pentru tot ce ne oferi!!!

corinaandra

Mesaje : 214
Data de inscriere : 25/11/2009
Varsta : 39
Localizare : bucuresti

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty La multi ani scarface!

Mesaj  jaquelinne Sam Sept 11, 2010 6:44 am

Din tot sufletul iti doresc multa sanatate, liniste sufleteasca, rabdare, fericire alaturi de persoanele dragi tie si fie ca visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu.
La multi ani Exclamation sunny flower I love you
jaquelinne
jaquelinne

Mesaje : 58
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 46
Localizare : Undeva departe...

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty LA MULTI ANI SCARFACE!!!!

Mesaj  sante Sam Sept 11, 2010 8:45 am

LA MULTI ANI!!! SCARFACE cheers . Sa fii fericit si sa te rasplateasca Dumnezeu inmiit pentru ceea ce faci. Domnul sa te aiba pe tine si pe familia ta. Fiti binecuvantati!!!! I love you flower
sante
sante

Mesaje : 23
Data de inscriere : 03/07/2010

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty Re: HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!!

Mesaj  ann Sam Sept 11, 2010 10:20 am

Happy birthday to you,
Happy birthday to you,
Happy birthday dear Scarface,
Happy birthday to you!!!
flower

ann

Mesaje : 21
Data de inscriere : 08/07/2010

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty Re: HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!!

Mesaj  yochana Dum Sept 12, 2010 5:29 am

Buna, Scarface! Sa ai parte de multa sanatate, fericire si numai bucurii. LA MULTI ANI!

yochana

Mesaje : 24
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 49

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty Re: HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!!

Mesaj  steve Dum Sept 12, 2010 8:26 am


Asadar e vorba de zodia fecioarei si altele mai timpurii ! Smile

La multi ani ! Scarface si din partea mea ! Aceeiasi urare tuturor "feciorilor" sau "fecioarelor" declarati sau nedeclarati ! sunny

Multa sanatate, impliniri materiale si sufletesti pentru voi si familiile voastre ! cheers


steve

Mesaje : 62
Data de inscriere : 21/11/2009

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty Re: HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!!

Mesaj  alexiaiuli Dum Sept 12, 2010 11:19 am

La multi ani si din partea mea.Sa iti dea Dumnezeu cel putin atat cat ne dai tu noua.Iti urez sanatate tie si intregii familii!
alexiaiuli
alexiaiuli

Mesaje : 223
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 46
Localizare : http://bio-vital.blogspot.com/

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty Re: HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!!

Mesaj  Mr. Nick Sam Oct 30, 2010 2:53 pm

La multi, multi, multi ani, Scarface, cu tardivitate.
Dumnezeu sa te binecuvanteze trupeste si sufleteste, cu tot ce crede El de cuviinta ca ai si/sau vei avea nevoie.
Sa iti traiasca si sa iti infloreasca minunea (copilul!).
Toate cele bune,
Mr. Nick
Mr. Nick
Mr. Nick

Mesaje : 22
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 37
Localizare : Hmm...

https://www.facebook.com/Mr.Nick31

Sus In jos

HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!! Empty Re: HEIIIII,LUMEEEEE E ZIUA LUI SCARFACEEEEEE !!!!!!!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum