Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tot felul de profetii cu ceva sambure de adevar

2 participanți

In jos

Tot felul de profetii cu ceva sambure de adevar Empty Re: Tot felul de profetii cu ceva sambure de adevar

Mesaj  alexiaiuli Mier Sept 01, 2010 7:18 am

Citeam undeva pe net acum cateva zile ca de fapt calendarul Maya nu se termina in 2012 ci 2406.Profetii au fost mereu si imi amintesc ce isterie era in jurul anului 2000.Am citit pe blogul de mai sus si despre semnul fiarei si nu inteleg prea bine ce este cu acest semn.Eu am o credinta aparte in sensul ca, cred doar in existenta lui Dumnezeu si mai putin a satanei iar lucrurile rele din lumea aceasta sunt doar urmarile faptelor omenesti.Cu alte cuvinte Dumnezeu a inzestrat omul cu liber arbitru si fiecare suporta consecintele faptelor sale.Niciodata nu e prea tarziu sa te rogi si cred eu ca niciodata Dumnezeu nu isi intoarce fata de la noi.Eu ma rog pe oriunde simt nevoia.Nu imi place sa ma duc in biserica sa ma dau cu capul de podele dar imi place sa imi zic o rugaciune in drum spre serviciu sau pur si simplu pe strada.Cat despre viitor..... Dumnezeu e mare si bun si stie El ce face.
alexiaiuli
alexiaiuli

Mesaje : 223
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 46
Localizare : http://bio-vital.blogspot.com/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum