Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

metoda cu pixul si hartia functioneaza excelent !!!

2 participanți

In jos

metoda cu pixul si hartia functioneaza excelent !!! Empty metoda cu pixul si hartia functioneaza excelent !!!

Mesaj  laedra Mier Dec 26, 2012 8:18 am

Dragelor si dragilor, am avut o criza de guta si am luat de pe site de la scarface=leacuri.net un remediu pt guta care am crezut eu ca se potriveste...benzoicum acidum ch 15 am pus eticheta sub pahar si dupa 30-40 de minute am baut 5 guri seara...ma durea sternul foarte rau...am dormit si azi dimineata cand m-am trezit...surprizaaaaaa...nu mai aveam durere deloc in stern...asa ca functioneaza siguuuuuur !!! Merci Scarface pentru munca ta minunata !!! apropo pentru un cos mare care reapare ritmic la o cunostinta de a mea ce ii recomanzi homeopatic??/ numai bine tuturor si tie Scarface in mod special succes in homeopatie, heliopatie, orgon si toate cele bune !!!
laedra
laedra

Mesaje : 113
Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 57
Localizare : Romania

http://eternitate.tripod.com

Sus In jos

metoda cu pixul si hartia functioneaza excelent !!! Empty Re: metoda cu pixul si hartia functioneaza excelent !!!

Mesaj  scarface Mier Dec 26, 2012 9:47 am

Ma bucur ca te-ai ajutat singura. Insa cu cosul e mai complicat. Unde apare, cand apare, la ce tip de persoana si cu ce tip de probleme sufletesti ?
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum