Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

metoda cu eticheta

In jos

metoda cu eticheta  Empty metoda cu eticheta

Mesaj  Mariana Dobra Vin Mai 18, 2012 7:38 am

Buna , as dori sa impartasesc si eu,celor care citesc acest forum,experienta care am trait-o.Eram dupa o gripa urata si ce m-am gandit eu : sa-mi prepar cu eticheta si paharul un remediu despre care am citit ca ar fi bun in astfel de situatii.Si am facut-o !Din nefericire pentru mine am luat diluatia CH 200 de trei ori intr-o zi la interval de 6 ore. Mi-a aparut o ameteala puternica in ziua urmatoare .Am suportat cu stoicism pentru ca m-am gandit ca asa ar trebui sa fie . In zilele ce au urmat m-am simtit la fel dar ameteala aparea numai in anumite pozitii, de ex. cind stateam intinsa sau seara cind mergeam la culcare . Si in timpul noptii , uneori cind ma intorceam in pat simteam cum fuge patul de sub mine . Si au trecut asa vreo 2 saptamini , timp in care imi controlam toate miscarile gandindu-ma ca pina la urma va trece . A venit o zi cind am fost rau de tot si atunci am hotarat sa iau un antidot. Cu o singura doza de Coffea ch7( facuta tot cu eticheta ) am scapat de problema si am uitat cum m-am simtit in ultima perioada de timp. Asa ca sunt convinsa suta la suta ca metoda eticheta cu paharul functioneaza , si atentie nu se iau homeopatele dupa ureche sau dupa cum citim in diverse publicatii .O doza gresita sau un medicament gresit iti schimba toata viata si nu in bine !! Multa sanatate la toata lumea si Domnului Scarface !

Mariana Dobra

Mesaje : 11
Data de inscriere : 08/12/2011
Varsta : 66

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum