Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Incredere in homeopatie

In jos

Incredere in homeopatie Empty Incredere in homeopatie

Mesaj  corix Dum Iul 28, 2013 11:32 pm

Buna,
Vreau sa va povestesc o intamplare care m-a impresionat!
Am o prietena care de micuta a avut multe probleme de sanatate, peste care a trecut si trece cu ajutorul lui Dumnezeu!
Locuim in localitati diferite si tinem legatura vorbind la telefon.
Stiind-o asa cu probleme, i-am povestit despre metoda cu eticheta.
Ar fi dorit si ea sa incerce dar a avut probleme grave la ochi( nu mai vede bine) si nu se poate descurca sa scrie sau sa citeasca la calculator.
Nu mai vorbisem demult cu ea, cand m-a sunat azi si printre altele mi-a spus ca nu mai avea tratament( naturist) candva. Gandindu-se la ce i-am povestit despre metoda cu eticheta, a scris pe o sticla numele suplimentului pe care il avea ea ca tratament si a continuat sa-l foloseasca asa. Mi-a spus ca ea are incredere.
I-am povestit atunci despre metoda gandului si despre faptul ca nu mai e nevoie sa stie numele remediului pentru problemele pe care le are.
Cand vom mai vorbi, va voi povesti cum a functionat la ea metoda gandului si a remediilor alese de duhuri. flower 

Chiar daca nu au citit ei insisi, exista totusi oameni care au incredere si in cele povestite!

corix

Mesaje : 570
Data de inscriere : 24/05/2012
Varsta : 54
Localizare : craiova

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum