Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

A trecut un an...

In jos

A trecut un an... Empty A trecut un an...

Mesaj  corix Vin Mai 24, 2013 2:19 am

Buna,
Azi s-a implinit un an de cand am descoperit acest forum( multumesc lui Dumnezeu pentru asta) si de cand i-am adresat primul mesaj lui Scarface. Mi-a raspuns imediat cu profesionalism si amabilitate. Nu am intalnit pe nimeni cu atata dragoste pentru aproapele sau, care sa-mi explice atat, orice intrebam si orice ma sfatuia. Imi explica de ce trebuie un anume remediu sau altul, ce face fiecare, cu rabdare, ca unui copil. De fiecare data, ma incurajeaza si imi spune ca va fi bine si se vor rezolva problemele, dar asa cum boala s-a produs in timp si pentru vindecare trebuie rabdare cu incredere in Dumnezeu .
Pana acum, am intoxicat copiii cu tot felul de siropele pentru tuse, vitamine, antibiotice, cortizon si nici eu nu mai stiu cate, chimicale intr-un cuvant. Mereu le dadeam cate ceva, chiar nu stiu cum ma suportau bietii copii cate le dadeam sa inghita. Toata iarna erau raciti, cu toata intoxicarea asta cu medicamente.
Am reusit sa nu mai folosim medicamente, rezolvam problemele numai cu remedii homeopate, in orice problema de sanatate, facute cu metodele descrise in forum, rar avand remediile sub forma de granule. iarna asta nu au racit decat de 2 ori!
In fiecare zi intru pe forum, citesc si recitesc, mereu gasind numai informatii folositoare pentru trup, suflet si nu numai.
Intotdeauna cand avem probleme si ii cer sfatul, Scarface imi raspunde si ne ajuta, doar pentru un simplu multumesc!
Este Ingerul nostru pazitor! sunny
Este Omul lui Dumnezeu!
Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, alaturi de familie. Dmnezeu sa va ocroteasca si sa va binecuvanteze!
Iti multumesc Scarface din suflet pentru binele pe ca ni l-ai facut, pentru santatea pe care ne-ai daruit-o, pentru rabdarea avuta cu noi, pentru timpul tau pretios din care ne-ai daruit cu generozitate, pentru bunatatea ta...
Nu am cuvinte sa-ti multumesc! ...
Cu respect,
Cornelia


corix

Mesaje : 570
Data de inscriere : 24/05/2012
Varsta : 54
Localizare : craiova

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum