Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Remedii pt. inflamatii in gat (amigdalita, faringita, etc)

+3
laedra
DanC
scarface
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Remedii pt. inflamatii in gat (amigdalita, faringita, etc) - Pagina 2 Empty Amigdalita care se tot repeta la 2,3 4 saptamani

Mesaj  petvio Lun Sept 19, 2016 3:39 am

Sambata cerea la gratar, undeva pe langa munti in afara Sibiului...I-am spus ca nu avem de nici unele pentru gratar si ca dureaza pana caand cumparam si se va face tarziu pana ajungem sa face gratar si noi am incercat sa ii spunem ca vom merge a doua zi, duminica. A insistat si am cumparat gratar gata facut, si am mers pe pajistea respectiva...S-a bucurat, nu prea a mancat, ne-am intors acasa si a dormit vreo 2 ore dupa care s-a trezit cu febra si cu gatul umflat...pe dreapta era puroi mai mult duminica...

petvio

Mesaje : 11
Data de inscriere : 19/02/2014

Sus In jos

Remedii pt. inflamatii in gat (amigdalita, faringita, etc) - Pagina 2 Empty Re: Remedii pt. inflamatii in gat (amigdalita, faringita, etc)

Mesaj  scarface Lun Sept 19, 2016 4:03 am

pai gratarul era bucatica mult dorita de copil si cand l-a primit a facut simptomele. de aceea pe dreapta. Cred ca ii faceti prea multe pofte...
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Remedii pt. inflamatii in gat (amigdalita, faringita, etc) - Pagina 2 Empty Amigdalita care se tot repeta la 2,3 4 saptamani

Mesaj  petvio Lun Sept 19, 2016 7:35 am

Asa este, ii facem cam toate poftele (sotul nu prea este de acord) ...tocmai in ideea sa nu aibe conflicte in plus, pentru faptul ca el nu merge si sufera mult pentru asta, am incercat sa ii distragem atentia de la problema lui. Mult timp a mancat f prost si pentru chestia asta noi am stat si in cap daca el a vrut, doar ca sa fin siguri ca mananca ceva. Nu il fortam niciodata sa manance nimic, pur si simplu nu ii trebuie mancare, cred ca mananca doar de obligatie fata de noi, insa dulciuri cu mare placere si incercam sa tinem sub control dorinta de dulce( dorinta de care ma bucur pana la urma pentru ca nici dulciuri nu manca pana nu demult). Multumesc mult, imi prinde bine si o parere din exterior Smile .

petvio

Mesaje : 11
Data de inscriere : 19/02/2014

Sus In jos

Remedii pt. inflamatii in gat (amigdalita, faringita, etc) - Pagina 2 Empty Re: Remedii pt. inflamatii in gat (amigdalita, faringita, etc)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum