Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

maternitatea giulesti

2 participanți

In jos

maternitatea giulesti Empty maternitatea giulesti

Mesaj  loret72 Mier Aug 18, 2010 5:20 am

loret72
loret72

Mesaje : 302
Data de inscriere : 07/06/2010
Varsta : 52
Localizare : intr-un oras mic

Sus In jos

maternitatea giulesti Empty Pana cand...?

Mesaj  crinuta Joi Aug 19, 2010 4:47 am

Eu ma intreb cat timp va mai merge asa situatia in Romania; de ce oamenii care au ramas inca in Romania,( tineri si inteligenti are tara destui) nu pun capat acestei situatii, o data ptr. totdeauna. Pana cand sa mai suporte romanul atata umilinta si atata nepasare din partea autoritatilor? Platind taxe si impozite "la greu" si cand este cazul sa beneficieze de ingrijiri, de siguranta, de confort... primesc doar "resturi", ptr. care mai dau si spaga... Mad
crinuta
crinuta

Mesaje : 104
Data de inscriere : 14/06/2010

Sus In jos

maternitatea giulesti Empty Re: maternitatea giulesti

Mesaj  loret72 Joi Aug 19, 2010 10:57 am

floridecolt , semneaza petitia ce am postat-o cu un mesaj mai inainte!
semnati-o toti ce care doriti o schimbare in sistemul sanitar romanesc , este un demers facut de postul realitateatv care are foarte mare ecou in astfel de demersuri.
loret72
loret72

Mesaje : 302
Data de inscriere : 07/06/2010
Varsta : 52
Localizare : intr-un oras mic

Sus In jos

maternitatea giulesti Empty Re: maternitatea giulesti

Mesaj  loret72 Vin Aug 20, 2010 10:05 am

Vezi cum arată salonul în care au ars bebeluşii din Maternitatea Giuleşti - FOTO
Social astăzi, 20:22

În camera respectivă se poate observa cum toate prizele din încăpere sunt efectiv topite, prelingându-se pe pereţi, iar toată faianţa de pe zidul de unde, probabil, a izbucnit incendiu este căzută. citeşte tot

Încă un bebeluş rănit în incendiul de la Giuleşti a murit. Numărul nou-născuţilor decedaţi a ajuns la 5 - VIDEO ieri, 08:17
Iacob: Temperatura în Secţia de TI prematuri la incendiu a atins peste 200 de grade astăzi, 15:49
Dosar de urmărire penală pentru ucidere din culpă şi vătămare corporală în cazul Giuleşti - VIDEO marţi, 12:13
http://www.mediafax.ro/social/vezi-cum-arata-salonul-in-care-au-ars-bebelusii-din-maternitatea-giulesti-foto-6990929/
loret72
loret72

Mesaje : 302
Data de inscriere : 07/06/2010
Varsta : 52
Localizare : intr-un oras mic

Sus In jos

maternitatea giulesti Empty Re: maternitatea giulesti

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum