Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

BAZAIT IN URECHE

In jos

BAZAIT IN URECHE Empty BAZAIT IN URECHE

Mesaj  elena_ Dum Sept 21, 2014 10:14 pm

Buna din nou eu cu o problema, baietelul meu de 6 ani jumătate ieri imi spunea ca-l doare urechea dreapta si bazaie, nu durere mare usoara, daca lam atins nu a zis au simtea inauntru durerea si zice ceva bazaie, m-am uita cum am putut nu am vazut nimic, nu am stiut ca sufera de asa ceva zice ca de cateva saptamani in fiecare zii sau a doua zii are aceste probleme, dar doar dupa ora 1 sau 2, ieri era cam ora 2, la scoala zice ca sa intamplat când mergeau la culcare asta este tot cam in jurul acestei ore, ii sa mai intamplat o data sau de doua ori si dimineata, nu stiu de ce nu mia zis de problema intodeauna când avea o problema venea si zicea, este foarte enervant sa ai un sunet acolo, eu de când a fost accidentul meu de masina si am avut fractura la cap pe partea stanga care a trecut si prin ureche nu mai aud si am un bazait continu de parca asa avea un televizor care nu are cablu si fasaie, multumesc ca ma suportati cu atatea postari de om la care nu se mai termina problemele de sanatate, va multumesc ca ati raspuns de fiecare data, Dumnezeu sa fie alaturi de dumneavoastra in tot ce faceti si sa va apere de tot si de toate relele

elena_

Mesaje : 127
Data de inscriere : 17/07/2014
Varsta : 51
Localizare : cluj-napoca

Sus In jos

BAZAIT IN URECHE Empty Re: BAZAIT IN URECHE

Mesaj  elena_ Mar Oct 07, 2014 11:46 pm

am vorbit cu baietelul meu si intr-un final a zis ca a vazut o goanga in gradina destul de mare care semana cu o urechelnita si ai era frica sa nui intre in ureche, asa a scapat de sunetul si durereea din ureche, normal nu ar fii trebuit sa va scriu nimic dar incet invat despre noua medicina , multumesc din suflet

elena_

Mesaje : 127
Data de inscriere : 17/07/2014
Varsta : 51
Localizare : cluj-napoca

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum