Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5000 de oameni ieri in marsul Rosia Montana in Bucuresti. Nimic la TV

2 participanți

In jos

5000 de oameni ieri in marsul Rosia Montana in Bucuresti. Nimic la TV Empty 5000 de oameni ieri in marsul Rosia Montana in Bucuresti. Nimic la TV

Mesaj  corix Joi Sept 05, 2013 1:39 am


corix

Mesaje : 570
Data de inscriere : 24/05/2012
Varsta : 55
Localizare : craiova

Sus In jos

5000 de oameni ieri in marsul Rosia Montana in Bucuresti. Nimic la TV Empty Re: 5000 de oameni ieri in marsul Rosia Montana in Bucuresti. Nimic la TV

Mesaj  DanC Joi Sept 05, 2013 9:11 pm

Mare pacat ca vor distruge si Rosia Montana(si nu numai) banditii astia.Am fost de 2 ori acolo,este o zona superba.
Cine a fost la vot nu are dreptul sa se planga,daca atata au romanii in cap incat de 20 de ani sa voteze prin rotatie atatia banditi,atunci sa suporte.Daca tot asa merge treaba,generatiile urmatoare vor face foamea aici,in special la orase.
Daca NIMENI nu ar merge la vot ar mai aparea si romani adevarati care sa candideze , cum au fost de-a lungul istoriei,dar asa cine sa mai aiba loc de astia ?si culmea sustinuti de popor!!!!

Rosia Montana ,putini stiu dar este curtata de firma canadiana inca din anii 80 ,se spune ca familia canadiana(proprietara holdingului canadian) chiar a fost acolo alaturi de Ceausescu.Dar asta nu a vandut pe nimica cum intentionau domnii capitalisti asa ca au plecat.Lasa ca au venit acuma.
DanC
DanC

Mesaje : 1033
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 47

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum