Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Microchipuri existente ideale pentru marcat oamenii

2 participanți

In jos

Microchipuri existente ideale pentru marcat oamenii Empty Microchipuri existente ideale pentru marcat oamenii

Mesaj  scarface Mar Dec 01, 2009 3:17 am

http://www.hitachi-eu.com/mu/Products/Mu%20Chip.htm

"Mu-chip (µ-chip) este un chip de identificare prin radio (RFID) si este deajuns de mic pentru a fi introdus intr-o foaie de hartie. Chipul poate fi folosit la indentificarea, urmarirea si autentificarea orcarui obiect, are nevoie doar de o antena si nu
are nevoie de nici o baterie (t.r. deoarece isi procura energia necesara din mediul ambiant plin de radiatii radio)
Marimea actuala este de 0,4 mm patrati si o grosime de 60 de microni (0,06 mm), insa exista planuri de reducere
a marimii acestuia."

Deja varianta industriala poate fi introdusa in vaccine cu mare usurinta si nimeni nu stie ce mai face chipul acesta pe langa lucrurile publicate. Variantele secrete si militare sunt mult mai mici si pot contine functii de control si de influentarea pshihicului cu metode similare cu cele folosite in biorezonanta.


Ultima editare efectuata de catre scarface in Dum Iul 11, 2010 10:36 am, editata de 1 ori
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Microchipuri existente ideale pentru marcat oamenii Empty pt cine stie franceza...

Mesaj  CK Dum Iul 11, 2010 6:35 am


CK

Mesaje : 223
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum