Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

intrebare

2 participanți

In jos

intrebare Empty intrebare

Mesaj  ionela ionita Dum Feb 27, 2011 2:49 am

buna ziua...am si eu o problema mai veche...am o tuse de ceva vreme..tuse seaca care primavara cand infloresc pomii se accentueaza....uneori pana la sufocare...am fost diagnosticata cu bronsita astmatiforma si am primit ca tratament aerius si alvesco...tuse s-a mai diminuat dar tot nu este zii sa nu tusesc de cel putin 10 15 ori pe zii...tusea ma cam supara de vreo 2 ani pot spune...ce pot sa fac sa nu mai tusesc asa mult..

ionela ionita

Mesaje : 2
Data de inscriere : 26/02/2011

Sus In jos

intrebare Empty Re: intrebare

Mesaj  scarface Dum Feb 27, 2011 3:51 am

Trebuie sa mergeti la un medic homeopat bun care practica homeopatia clasica. Aici pe forum in rubrica "homeopatie"
este o lista cu adrese si cateva recomandari. Nu mergeti la orice medic, 90% din medicii homeopati nu fac homeopatie adevarata.
Cu tratamente alopate nu se vindeca nimic, deci numai cu homeopatia sau alta medicina naturista aveti sanse de vindecare.


Ultima editare efectuata de catre scarface in Dum Feb 27, 2011 9:02 am, editata de 1 ori
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

intrebare Empty Re: intrebare

Mesaj  ionela ionita Dum Feb 27, 2011 8:17 am

multumesc...dvs ce ati putea sa-mi recomandati? pana reusesc sa ajung eu la un medic homeopat?

ionela ionita

Mesaje : 2
Data de inscriere : 26/02/2011

Sus In jos

intrebare Empty Re: intrebare

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum