Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un forum creat pentru a ne apartine !!!

5 participanți

In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty Un forum creat pentru a ne apartine !!!

Mesaj  tania62 Dum Noi 22, 2009 12:23 am

Eeeei, aici pot sa scriu mai mult de un rand, Scarface ! bounce
Ma bucur ca avem in sfarsit un forum adevarat, fara restrictii absurde, ca dincolo ! Very Happy
Ma bucur ca ne regasim aici, din ce in ce mai multi dintre cei care deja ne stim, si apar si altii noi !
Ma bucur ca am invatat si eu sa "navighez" mai usor pe acest forum ! Laughing Pana acum ma mai impiedicam ! dar acum mi se pare foarte simplu !
Va fi un forum foarte tare. Il vom imbunatati si noi, cu tot ce vom afla mai nou. Timp sa avem !!! dar ne vom face.
Toate cele bune ... si, ca si dincolo, un stol de pupicei, pentru prietenii mei !!! :-* :-* :-*
tania62
tania62

Mesaje : 12
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 62
Localizare : calarasi

Sus In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty Re: Un forum creat pentru a ne apartine !!!

Mesaj  scarface Dum Noi 22, 2009 2:34 am

Buna Tania,

da, din forum acesta nu mai paote scoate decat Admin-ul :-) ... dar sa vad cum isi da singur un sut in fund :-)
hey, in caz ca nu aveti ce face inca pe forum va dau aici un cantec facut de mine mai demult (insa e cantat numai la misto ca sa nu uit melodia vocala de abia compusa)
http://home.arcor.de/scarface7/scarface-far_away.mp3


Ultima editare efectuata de catre scarface in Vin Noi 27, 2009 10:53 am, editata de 2 ori
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty Re: Un forum creat pentru a ne apartine !!!

Mesaj  tania62 Dum Noi 22, 2009 3:30 am

Draguuuuuuuuut ! Very Happy
Ne descoperim din ce in ce mai multe talente !!! Cel putin, tu, ma uimesti ! in sensul bun al cuvantului ! Smile
(... vrei sa las si eu ceva din ce cantam odata la chitara ?... muzica folk) Smile)
tania62
tania62

Mesaje : 12
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 62
Localizare : calarasi

Sus In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty Re: Un forum creat pentru a ne apartine !!!

Mesaj  scarface Dum Noi 22, 2009 3:47 am

Da, cum sa nu !!
bounce
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty Re: Un forum creat pentru a ne apartine !!!

Mesaj  CK Dum Noi 22, 2009 4:10 am

Frumos tare cantecul ! cheers

CK

Mesaje : 223
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty Re: Un forum creat pentru a ne apartine !!!

Mesaj  tania62 Dum Noi 22, 2009 8:03 am

Pentru toti prietenii mei, un dar micut : https://www.youtube.com/watch?v=vq0U9ePtq7g&feature=fvw
tania62
tania62

Mesaje : 12
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 62
Localizare : calarasi

Sus In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty Re: Un forum creat pentru a ne apartine !!!

Mesaj  jaquelinne Sam Dec 12, 2009 8:02 am

Eu nu am reusit sa vad nimic Exclamation Sad Am site-urile filtrate... Offfffffffffffff Sad
jaquelinne
jaquelinne

Mesaje : 58
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 46
Localizare : Undeva departe...

Sus In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty Bun gasit pe 2010 !!!!!

Mesaj  tania62 Vin Ian 08, 2010 5:13 am

Va doresc sa aveti un an super bun, cu sanatate si cu multa realizari !!! cheers
La cat mai multi ani, si forumului nostru !!!! si la cat mai multi membri !
tania62
tania62

Mesaje : 12
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 62
Localizare : calarasi

Sus In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty Re: Un forum creat pentru a ne apartine !!!

Mesaj  jaquelinne Vin Ian 08, 2010 5:54 am

tania62 a scris:Va doresc sa aveti un an super bun, cu sanatate si cu multa realizari !!! cheers
La cat mai multi ani, si forumului nostru !!!! si la cat mai multi membri !
La multi ani si tie draguta Exclamation Bine ai revenit Exclamation Un an mai bun iti dorim si noi tie, cu multe bucurii si impliniri, sanatate, fericire si liniste sufleteasca Exclamation I love you flower
Te pupic Exclamation
jaquelinne
jaquelinne

Mesaje : 58
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 46
Localizare : Undeva departe...

Sus In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty jason mraz

Mesaj  loret72 Vin Iun 11, 2010 8:39 am

loret72
loret72

Mesaje : 302
Data de inscriere : 07/06/2010
Varsta : 52
Localizare : intr-un oras mic

Sus In jos

Un forum creat pentru a ne apartine !!! Empty Re: Un forum creat pentru a ne apartine !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum