Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

bine v-am gasit!

+6
cosel
adriana1972
calina
catteea
crinuta
dori
10 participanți

In jos

bine v-am gasit! Empty bine v-am gasit!

Mesaj  dori Vin Aug 20, 2010 7:43 pm

hai ca vin si eu la semnat condica si spun prezent pe acest forum bounce

dori

Mesaje : 4
Data de inscriere : 20/08/2010

Sus In jos

bine v-am gasit! Empty Re: bine v-am gasit!

Mesaj  crinuta Dum Aug 22, 2010 5:45 am

Pai... bine-ai venit, o sa inveti multe chesti utile aici. Ne mai auzim! Wink
crinuta
crinuta

Mesaje : 104
Data de inscriere : 14/06/2010

Sus In jos

bine v-am gasit! Empty Util si interesant!

Mesaj  catteea Joi Noi 04, 2010 8:16 am

Buna seara ! De cand am dat peste acest forum nu trece o zi fara sa-l vizitez...este intr-adevar util, interesant, educativ...

catteea

Mesaje : 63
Data de inscriere : 28/10/2010
Varsta : 40
Localizare : Bacau

Sus In jos

bine v-am gasit! Empty Bine v-am gasit!!

Mesaj  calina Joi Mar 28, 2013 1:49 am

Buna ziua si bine v-am gasit, sau mai bine zis, ce bine ca v-am gasit. Am citit câteva ceasuri bune ieri-cand v-am descoperit- ca pe o carte pe care nu iti mai vine sa o lasi din mana. Faceti o treaba minunata. Incerc intai sa imi dau seama despre continutul si temele abordate, as avea o multime de intrebari, dar intai voi citi tot, poate deja sunt raspunsuri la ceea ce vreau sa aflu. Inca o data, ma bucur că v-am gasit. Calina
calina
calina

Mesaje : 44
Data de inscriere : 27/03/2013

Sus In jos

bine v-am gasit! Empty Re: bine v-am gasit!

Mesaj  adriana1972 Vin Mai 24, 2013 12:38 am

De cand am descoperit acest forum, pot spune ca nu trece o zi fara sa l vizitez .Am aflat o multime de lucruri interesante.Va multumesc ca existati !Cu tot respectul semnez,Adriana . flower
adriana1972
adriana1972

Mesaje : 19
Data de inscriere : 06/05/2013
Localizare : dambovita

Sus In jos

bine v-am gasit! Empty bine v-am gasit

Mesaj  cosel Vin Apr 25, 2014 7:50 am

Bine v-am gasit, dragi colegi de forum! Sunt inscrisa de curand si ma aflu in faza in care citesc cu nesat tot ce gasesc pe aici. Constat ca as avea multe de intrebat, dar deocamdata... mai citesc.
As dori sa-l felicit pe scarface pentru ca face o treaba foarte buna ajutand atatia oameni.
Doresc viata lunga acestui forum, liniste si intelegere si sa ne intalnim aici mereu sanatosi !
cosel
cosel

Mesaje : 6
Data de inscriere : 23/04/2014
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

bine v-am gasit! Empty Re: bine v-am gasit!

Mesaj  scarface Vin Apr 25, 2014 10:05 am

Iaca, si eu la fel ! De cand am facut acest forum nu trece o zi fara sa-l citesc ! Uneori nici chiar 2 ore.
Ma minunez si eu zilnic de ce se scrie pe aici  Laughing 
Noroc ca m-au dat afara de pe romedic acum catva ani caci altfel nici nu as fi avut ideea sa fac un forum atat de...albastru.
Unde dai si unde crapa. Sau mai bine spus: in urma unui rau se poate naste un bine.

Scarface
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

bine v-am gasit! Empty Re: bine v-am gasit!

Mesaj  Daniana Sam Iun 21, 2014 12:24 am

Sunt dintre cei nou inscrisi si cred ca informatiile prezentate sunt foarte interesante si utile. Despre unele dintre ele aveam cunostinte (la nivel incepator, evident) si ma bucur sa gasesc aici atat de multe detalii. Este minunat ca putem avea acces la astfel de informatii!

Daniana

Mesaje : 3
Data de inscriere : 20/06/2014

Sus In jos

bine v-am gasit! Empty Re: bine v-am gasit!

Mesaj  ileana radu Sam Aug 02, 2014 7:14 am

scarface a scris:Iaca, si eu la fel ! De cand am facut acest forum nu trece o zi fara sa-l citesc ! Uneori nici chiar 2 ore.
Ma minunez si eu zilnic de ce se scrie pe aici  Laughing 
Noroc ca m-au dat afara de pe romedic acum catva ani caci altfel nici nu as fi avut ideea sa fac un forum atat de...albastru.
Unde dai si unde crapa. Sau mai bine spus: in urma unui rau se poate naste un bine.

Scarface
Buna ziua! norocul nostru ca te-au dat afara de pe romedic, ca altfel nu mai aveam parte de sfaturile tale foarte documentate, nici de cursurile de homeopatie.
Asadar tin sa multumesc celor de la romedic ca te-au dat afara, mamei care m-a nascut spanzurata cu cordonul ombilical, bolii lupus care am facut-o la 28 de ani, tuturor evenimentelor care m-au adus in acest punct din viata mea, oamenilor minunati pe care i-am intanlit si in special tie, Scarface, care faci o treaba extraordinara cu acest forum. Domnul sa va  binecuvanteze !
ileana radu
ileana radu

Mesaje : 53
Data de inscriere : 12/07/2014
Varsta : 51

http://ileanar.wordpress.com/

Sus In jos

bine v-am gasit! Empty multumesc!

Mesaj  danamaria Dum Aug 03, 2014 12:40 am

Multumesc pentru tot ce faci, Scarface, multumesc tuturor de pe acest forum...Cumva , azi e ziua recunostintei si asa ar fii bine sa fie toate zilele, chiar si acelea care ne dor!

danamaria

Mesaje : 11
Data de inscriere : 18/11/2013

Sus In jos

bine v-am gasit! Empty Re: bine v-am gasit!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum