Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce pateste omul din prostie

In jos

Ce pateste omul din prostie Empty Ce pateste omul din prostie

Mesaj  corinaandra Dum Aug 15, 2010 11:10 pm

Cerc vicios clar... nu prea am avut ce face.... pt ca la disperare omul asculta tot ce i se spune:
1. deci deget dureros, infectat, puroiat, dus la taiat ca sa se dreneze pt ca apoi sa iau tratament homeopat... dar la doctor injectii anestezic plus antibiotic... am zis ca un pic acolo nu are ce rau sa faca mai ales ca a trecut super multa vreme de cand nu am mai pus gura pe pastile...
2. totul bine si frumos si am plecat in concediu la mare: nas infundat rau de tot, abia respirat, stranutat foarte mult.... urechi infundate si apoooooi un ganglion gigant umflat si dureros sub ureche cu dureri atat de mari incat am plans aproape doua nopti in continuu... fara sa pot dormi...(aaaah si sunt total convinsa ca daca nu era prima doza de antibiotic toxica care sa ma distruga de tot ar fi fost totul bine si frumos, pt ca cu ajutorul homeopatiei imi intarisem foarte mult corpul... poate a fost si prima infectie cea de la deget care mi-a consumat resursele... dar oricum... in concluzie de urgenta am ajuns la orl ist care iar m-a indopat cu pastile dar de data asta in disperare de cauza, fara internet sa intreb macar un pic pe scarface ce e de facut.... am tot luat ba flamexin ba nu stiu ce augmentin sau zinnat... ba niste picaturi, comprese pe ureche si cap cu acid boric si nu stiu ce altceva... mda
inca ma doare ganglionul, abia pot vorbi, manca, dar a inceput sa treaca... poate acidul boricat sau cum se numeste sa fii facut bine pt ca era incadrat la naturiste... desi nu stiu... deci NU FACETI CA MINEEEEEEEEE.
NU INTRATI IN PANICA SI MAI BINE CAUTATI UN INTERNET SI SCRIETI UN MAIL LUI SCARFACE.... pt ca desi nu era farmacie homeopata acolo unde am fost eu sigur metoda cu paharul si apa ar fi fost fantastica

corinaandra

Mesaje : 214
Data de inscriere : 25/11/2009
Varsta : 39
Localizare : bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum