Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ovulele forte pt. afectiuni ginecologice

In jos

Ovulele forte pt. afectiuni ginecologice Empty Ovulele forte pt. afectiuni ginecologice

Mesaj  scarface Dum Aug 08, 2010 11:48 pm

http://www.formula-as.ro/2007/785/medicina-naturista-25/nume-noi-in-terapiile-naturiste-adriana-vlad-8287

Un raport de la o pacienta care a facut tratament cu ovulele din plante de mai sus.

"Ma numesc Liliana Ionescu, am 49 de ani, si va rog foarte mult sa publicati in paginile revistei randurile mele de multumire fata de ajutorul pe care l-am primit urmand tratamentul trimis de d-na ADRIANA VLAD de la Farmacia "Elite Nutritia" din Deva. Problemele mele de sanatate erau foarte suparatoare (chisturi ovariene, fibrom uterin si alte tulburari specifice perioadei de premenopauza). Am respectat intocmai tratamentul recomandat conform schemei primite. In primele zile, mi s-a parut ca s-au accentuat toate problemele pe care le aveam, dar apoi, incetul cu incetul, acestea s-au ameliorat si au disparut. Au trecut deja doua luni de tratament si starea generala s-a imbunatatit, iar durerile din zona abdominala datorate chisturilor si fibromului au disparut total. Le sfatuiesc pe cititoarele revistei "Formula AS", care se confrunta cu afectiuni genitale, sa apeleze cu cea mai mare incredere la sfaturile competente date cu multa rabdare si atentie de catre d-na Adriana Vlad, si la tratamentele prescrise de domnia sa.
Multumesc din suflet generoasei reviste "Formula AS" care ne aduce saptamana de saptamana atatea sfaturi, retete, adrese si nume de doctori care ne ajuta sa ne vindecam. Este foarte important sa impartasim si altora din experienta noastra in lupta cu bolile si cred ca este un semn de solidaritate cu cei bolnavi, care nu se simt atat de singuri in fata suferintei."
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum