Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic

3 participanți

In jos

In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic Empty In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic

Mesaj  scarface Mar Feb 02, 2010 7:56 am

In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic:
http://www.adevarul.ro/locale/constanta/Constanta-Prima-artificiala-salina-din_0_118188386.html
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic Empty Re: In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic

Mesaj  corix Lun Aug 26, 2013 12:23 pm

Buna,
Este si la noi in Craiova o asemenea salina, dar parerile sunt impartite: unii spun ca ar ajuta ca si o salina adevarata in problemele respiratorii, altii ca nu este adevarat.
Datorita spatiului destul de limitat pe care il are, eu tind sa cred ca nu ajuta.
Scarface, te rog sa-mi spui parerea ta, cand ai timp.
Multumesc frumos!

corix

Mesaje : 570
Data de inscriere : 24/05/2012
Varsta : 54
Localizare : craiova

Sus In jos

In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic Empty Re: In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic

Mesaj  scarface Lun Aug 26, 2013 12:41 pm

Ca orice remediu, aerul cu aerosoli de la sare nu pot ajuta la toti si la toate.
Oamenii care sunt constitutionali Natrium muriaticum sunt agravati de mare de cele mai multe ori insa uneori si ameliorati de statul la mare.
Daca energia aerului de salina e bun pt. boala si om ajuta, daca nu nu.
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic Empty Re: In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic

Mesaj  laedra Mar Aug 27, 2013 8:28 am

laedra
laedra

Mesaje : 113
Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 57
Localizare : Romania

http://eternitate.tripod.com

Sus In jos

In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic Empty Re: In Constanta s-a deschis prima salina artificiala cu scop terapeutic

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum