Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym

2 participanți

In jos

Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice  Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym Empty Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym

Mesaj  scarface Mier Iul 29, 2015 11:31 pm

scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice  Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym Empty Re: Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym

Mesaj  DanC Vin Iul 31, 2015 10:10 am

Nu degeaba se zice ca banul e ochiul d******.Aproape toti suntem la fel.Furam altfel fara sa ne dam seama sau ne prefacem ca e in regula ca profitam chiar si putin. Eu personal dupa nunta mi am "rezolvat" niste bilete de pensionari la Predeal am mancat si baut cat am vrut si ce am vrut.Pensionarii au stat acasa pt ca eu am mers in locul lor.Anul acesta am avut ocazia sa merg tot asa pe Litoral dar am refuzat pt. ca m a mustrat constiinta.Nu ne mai uitam la cei din jur si nu analizam consecintele faptelor noastre asupra oamenilor.
DanC
DanC

Mesaje : 1033
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 47

Sus In jos

Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice  Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym Empty Re: Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym

Mesaj  scarface Vin Iul 31, 2015 12:04 pm

Smile dar de unde se primesc bilete de pensionari ?
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice  Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym Empty Re: Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym

Mesaj  DanC Vin Iul 31, 2015 11:40 pm

Nu prea as scrie public ce si cum.Folositi va imaginatia. Wink
DanC
DanC

Mesaje : 1033
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 47

Sus In jos

Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice  Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym Empty Re: Cum i-au corupt pe medici marile companii farmaceutice Citeste mai mult: adev.ro/ns9dym

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum