Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

o luna fara soare in Romania

2 participanți

In jos

o luna fara soare in Romania Empty o luna fara soare in Romania

Mesaj  scarface Dum Dec 14, 2014 12:46 pm

http://ampress.ro/fapt-divers/de-la-rusi-a-venit-ploaia-am-stat-o-luna-sub-un-plafon-de-nori-provocat-artificial-de-un-experiment-militar/

De regula astfel de manipulari de vreme si de ploi sunt facute sistematic de americani de decenii deja,..
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

o luna fara soare in Romania Empty Efectul bumerangului

Mesaj  Mura Mica Dum Dec 14, 2014 12:52 pm

Pentru ca si-au ucis Inteleptii pieile rosii, americanii se joaca cu fortze pe care nu le stapanesc bine. Rusii au intelepti, cum ar fi Maestrul Serghei Lazarev, dar nu-i asculta. Oricum, nu totul este Haarp. Ar vrea ei sa fie atat de puternici. Cele mai multe dintre fenomenele extreme se datoreaza distrugerii naturii.

Mura Mica

Mesaje : 6
Data de inscriere : 14/12/2014

Sus In jos

o luna fara soare in Romania Empty Calea inimii, singura care ne poate scoate din intuneric

Mesaj  Mura Mica Lun Dec 15, 2014 11:36 pm

Cand spun Calea inimii nu ma refer la blablaurile new age din grupuri, care pretind ca este suficient sa stam si sa zambim, sa rostim mantra aum si sa ne prefacem ca totul este roz si frumos. Ceea ce fac ei este o metoda de a polei Iadul. De a imbraca realitatea cruda in "haine" sclipicioase.

Daca m-ar fi ascultat cei din grupurile spirituale si nu m-ar fi atacat energetic,( inclusiv cei din grupurile reiki ma atacau, pentru ca le stricam afacerile) ne-am fi ridicat pe un nivel de constiinta superior, ca popor, si nicio arma PSI, ori energetica nu ne-ar mai fi atins. Paranormalii altor state ne pot lucra doar atata timp cat stam pe un nivel de constiinta de vibratie joasa. Soarele reprezinta pentru omniversul in care vegetam ca niste legume lipsite de constiinta civica, ceea ce reprezinta pentru fiecare dintre noi inima. Adica, soarele ne reflecta pe noi ca si populatie. Cand inimile s-au racit, soarele se comporta ca o oglinda. Nu mai absoarbe, ci respinge. Nu ne mai incalzeste, pentru ca ni s-au racit inimile si ne batem joc de proprii copii, de animale, de intreaga planeta. In loc sa ascensionam, asa cum trebuia, am coborat pe o varianta nefasta, ca popor. Pentru ca cei din grupurile spirituale new age au fost mai multi decat mine, care construiam o Matrice normala, impreuna cu cei ce am ales Calea Inimii. Noi construiam, ei distrugeau, propagandu-si falsurile.
Ei ne-au adus pe marginea prapastiei...Degeaba muncesc eu toata ziua sa ajut fiecare om ce-mi iese in cale, in plan fizic si pe net. Degeaba unii dintre noi am saracit ajutand animale si copii...Ei sunt mai multi si s-au extins pe tot internetul.

Mura Mica

Mesaje : 6
Data de inscriere : 14/12/2014

Sus In jos

o luna fara soare in Romania Empty Re: o luna fara soare in Romania

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum