Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Viata si Energie?

2 participanți

In jos

Viata si Energie? Empty Viata si Energie?

Mesaj  anty21ro Sam Feb 08, 2014 4:40 am

Buna, ati auzit de Ancu Dinca si despre produsele lui , sau le-ati incercat careva?
Aseara am dat peste site-ul lui si mi-am adus aminte ca il vazusem la TV acum cativa ani vorbind despre un dispozitiv pentru telefonul mobil care ar proteja purtatorul de radiatiile acestuia. Are mai multe dispozitive puse pe site-ul sau: http://www.viatasienergie.ro/ro/Alte-produse/

DIEE®️ - Dispozitiv de încărcare şi echilibrare energetică a organismului uman.
DNRN-1®️ Dispozitiv de neutralizare a radiatiilor nocive produse de telefonul mobil.
DNRN-2 ®️ Dispozitiv de neutralizare a radiaţiilor nocive produse de calculatoare, televizoare, cuptoare cu microunde.
DNRN-3®️ - Dispozitiv de neutralizare a radiaţiilor telurice din spaţiile de locuit (camere).
DNRN-5®️ - Dispozitiv de mărire a perioadei de conservare a alimentelor din frigider şi de îmbunătăţire a calităţii acestora.
DEA®️ - Dispozitiv de energizare a apei

Poate suna ciudat, dar mie imi inspira neincredere logo-ul de pe site in forma de piramida cu ochiul in interior Smile


anty21ro
anty21ro

Mesaje : 48
Data de inscriere : 12/01/2014
Varsta : 37
Localizare : SJ

Sus In jos

Viata si Energie? Empty Re: Viata si Energie?

Mesaj  scarface Sam Feb 08, 2014 5:01 am

In general unde vedeti un ® la produse puteti fi siguri ca este comert, pacaleala si prostii.
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum