Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cursurile video ale Dr. Jurj din TM

2 participanți

In jos

cursurile video ale Dr. Jurj din TM Empty cursurile video ale Dr. Jurj din TM

Mesaj  scarface Mar Aug 27, 2013 11:32 am

scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

cursurile video ale Dr. Jurj din TM Empty Re: cursurile video ale Dr. Jurj din TM

Mesaj  scarface Mar Aug 27, 2013 11:54 am

Cele 45 de minute de video se pot obtine prin inscrierea acolo... bagati strainatate ca judet si nu mai trebuie cod de medic valabil si nici telefon. Primiti un email de confirmare si dupa ce l-ati confirmat primiti adresa unde puteti accesa video-ul si o parola cu care puteti
viziona filmul. Este foarte instructiv.

Din observatiile Dr. Jurj din video:

Mers ca de pinguin cu mainile lipite de corp - Kalium carbonicum sau alte Kaliums. (Kalium este unul din cele mai rigide remedii.)
Chiar remarcasem si eu acest mers ciudat la un Kalium carb insa nu-l catalogasem ca "mers de pinguin", ci ca mers rigid.
E mai plastic spus mers de pinguin.

Mersul pe varfuri : Paianjenul urias Tarantula


Ultima editare efectuata de catre scarface in Mar Aug 27, 2013 1:39 pm, editata de 1 ori
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

cursurile video ale Dr. Jurj din TM Empty Re: cursurile video ale Dr. Jurj din TM

Mesaj  scarface Mar Aug 27, 2013 1:39 pm

Mai jos si un interviu cu Dr. Jurj
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

cursurile video ale Dr. Jurj din TM Empty Re: cursurile video ale Dr. Jurj din TM

Mesaj  corix Joi Mai 15, 2014 12:42 am

CONFERINTELE DESPRE HOMEOPATIE PENTRU PACIENTI ale dr. Jurj Gheorghe

Primit prin email:

"In legatura cu CONFERINTELE DESPRE HOMEOPATIE PENTRU PACIENTI, lucrurile s-au clarificat
1.prima conferinta, Vineri, 16 mai, la Timisoara, la agronomie, in amfiteatru mare la ora 18
2.a doua, la Deva, vineri, 23 mai , la Inspectoratul judetean de scolar, strada Gh Baritiu nr 2, la ora 17
3.a treia, la Resita, vineri, 30 mai la Universitate, in amfiteatru mare, la ora 18

va astept, si pe cat puteti, dati un share si vorbiti despre asta celor care vi se pare ca pot fi interesati - trimiteti acest email prietenilor vostrii.

Participarea este GRATUITA.
Iti multumesc si te astept cu drag in sala de conferinta.

Toate cele bune,
Dr. Jurj Gheorghe
drjurj.ro | drjurj.com"


corix

Mesaje : 570
Data de inscriere : 24/05/2012
Varsta : 54
Localizare : craiova

Sus In jos

cursurile video ale Dr. Jurj din TM Empty Re: cursurile video ale Dr. Jurj din TM

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum