Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Profeţiile lui Gupta Swami despre România

3 participanți

In jos

Profeţiile lui Gupta Swami despre România Empty Profeţiile lui Gupta Swami despre România

Mesaj  corix Sam Aug 24, 2013 12:27 pm


corix

Mesaje : 570
Data de inscriere : 24/05/2012
Varsta : 54
Localizare : craiova

Sus In jos

Profeţiile lui Gupta Swami despre România Empty Re: Profeţiile lui Gupta Swami despre România

Mesaj  andrei Sam Aug 24, 2013 10:08 pm

andrei
andrei

Mesaje : 259
Data de inscriere : 09/01/2010
Varsta : 44
Localizare : Craiova

Sus In jos

Profeţiile lui Gupta Swami despre România Empty Re: Profeţiile lui Gupta Swami despre România

Mesaj  scarface Sam Aug 24, 2013 11:01 pm

In primul rand profetii adevarate de dimensiunea asta nu sunt facute de yoghini si nici de necrestini...nu am auzit pana acum de vreo asemenea profetie.
Ca sa fii profet trebuie sa fi un crestin in primul rand si in al doilea rand un om normal si modest.
Un profesor de yoga cu multi discipoli este exact opusul la ce cunoastem pana acum.

In al doilea rand nu am auzit de cazuri in care un profet merge in alta tara sa spune despre destinul acelei tari,
ci profetul este mereu un locuitor al acelei tari ca Arsenie Boca si ca altii.

In al treilea rand profetiile au un rol de avertisment astfel incat oamenii sa se schimbe si nicidecum de cunoastere dinainte
al adevarului.
Arsenie Boca refuza sa spuna lucrurile infricosatoare.,, la toti..ele s-au aflat candva doar din cauza ca putinii ce le-a fost relevate au fost intervievati candva de altii.

Deci lipsesc toate elementele unei profetii adevarate al unui profet adevarat si chestia de mai sus nu poate fi decat o inventie.

Si sentimentul meu imi spune acelasi lucru.

Ca o sa fie un al 3lea razboi mondial nu e nimic nou si este relevat de multi profeti adevarati cu mult timp inainte.
Ca forte oculte conduc lumea stim deja de mult.
C
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Profeţiile lui Gupta Swami despre România Empty Re: Profeţiile lui Gupta Swami despre România

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum