Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum arata la microscop bauturile alcoolice

3 participanți

In jos

Cum arata la microscop bauturile alcoolice Empty Cum arata la microscop bauturile alcoolice

Mesaj  scarface Mier Mar 13, 2013 4:22 am

scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Cum arata la microscop bauturile alcoolice Empty Re: Cum arata la microscop bauturile alcoolice

Mesaj  DanC Joi Mar 14, 2013 7:06 am

In afara de prima poza arata chiar bine imaginile .
Am aici un vecin mare fan al fermentatiilor ar trebui sa-i inramez una de ziua lui Very Happy .
M-a oprit acuma de vreo 2 saptamani si m-a rugat sa-i citesc un prospect medical pt ceva pastile la ficat.Ce-l interesa era daca scria ca medicamentul merge sau nu cu alcool .Culmea ca nu scria nimic de alcool dar ficatul il durea tocmai de la alcool.Asa ca a continuat cu rachiul ca doar nu scria pe prospect ca e interzis Very Happy
DanC
DanC

Mesaje : 1033
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 47

Sus In jos

Cum arata la microscop bauturile alcoolice Empty re ...

Mesaj  laedra Joi Mar 14, 2013 9:07 am

acel om trebuie ajutat nu luat in ras ...
laedra
laedra

Mesaje : 113
Data de inscriere : 09/07/2011
Varsta : 57
Localizare : Romania

http://eternitate.tripod.com

Sus In jos

Cum arata la microscop bauturile alcoolice Empty Re: Cum arata la microscop bauturile alcoolice

Mesaj  DanC Lun Apr 15, 2013 4:38 am

intr-adevar asa pare ,dar nici pe departe nu rad de el nici de altcineva vreodata care are un necaz .Omul NU vrea sa fie ajutat ,i se pare foarte normal ceea ce face ,este super amuzant si plin de viata.Nu pot sa stau trist cand il vad din moment ce glumeste in continuu...Oricum nu are nimic la ficat dupa cum imi arata locul cica dureros ,as zice ca 80% (daca nu mai mult)dintre oameni nu stiu unde e situat ficatul.Ficatul este deasupra colonului protejat de ultimele coaste.Lumea se "tine" de colon si zice "ma doare ficatul".
Alaltaieri mi-a sudat ceva in curte, dar fara un pic de rachiu nu merge treaba si gata,ce sa-i fac? Shocked
DanC
DanC

Mesaje : 1033
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 47

Sus In jos

Cum arata la microscop bauturile alcoolice Empty Re: Cum arata la microscop bauturile alcoolice

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum