Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Jasmuheen si hrana cu prana

2 participanți

In jos

Jasmuheen si hrana cu prana Empty Jasmuheen si hrana cu prana

Mesaj  maya40 Joi Feb 14, 2013 2:05 am

maya40
maya40

Mesaje : 53
Data de inscriere : 14/01/2013
Varsta : 54

Sus In jos

Jasmuheen si hrana cu prana Empty Re: Jasmuheen si hrana cu prana

Mesaj  scarface Joi Feb 14, 2013 2:52 am

"Hrana cu prana" nu este o metoda naturala de trai, ci o metoda satanica, prin care sufletul este privat de hrana naturala si omul este alimentat cu enregia unor duhuri rele care vor pune stapanire pe acel om, asa cum au pus stapanire deja si pe Jasmuhen.
Nu tot ce zboara este bun de mancat si tot asa si cu teoriile astea si cu asanumitele "miracole".

Trupul omului isi ia din mancare poartea metariala, sufletul omului isi ia din mancare partea eterica a mancarii iar spiritul isi ia din mancare partea spirituala a mancarii Cand sufletul nu mai primeste mancare este slabit si prostit.

Jasmuhen a facut inainte Reiki si alte chesti satanice si acum, posedata de acele duhuri reikiene, a ajuns in a invata omenirea alte lucruri satanice, deci pe dos fata de cum ar trebui. Acest video sa va fie deci o pilda negativa si nu una demna de urmat.
Daca mancarea ar fi fost ceva rau pt. om sau lipsa de mancare pe viata ar fi fost ceva bun puteti fi sigur ca Iisus ar fi spus asta in Biblie caci ar fi un lucru esential.
Insa in afara de post de curatire a trupului si sufletului si de intarire a spiritului timp de 40 de zile, de un post pe viata nu s-a spus niciodata.


scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Jasmuheen si hrana cu prana Empty Re: Jasmuheen si hrana cu prana

Mesaj  maya40 Joi Feb 14, 2013 9:26 am

Te rog atunci sa stergi postarea mea cu link-ul respectiv.Am vrut sa stiu ce crezi despre asta, pentru ca e greu de crezut ca putem trai fara "combustibilul" din hrana de care are nevoie trupul nostru.
maya40
maya40

Mesaje : 53
Data de inscriere : 14/01/2013
Varsta : 54

Sus In jos

Jasmuheen si hrana cu prana Empty Re: Jasmuheen si hrana cu prana

Mesaj  scarface Joi Feb 14, 2013 12:48 pm

Nu trebuie sters... e ok, daca stim ca nu este bun.
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

Jasmuheen si hrana cu prana Empty Re: Jasmuheen si hrana cu prana

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum