Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cu ce se mai ocupa copiii in ziua de azi

In jos

Cu ce se mai ocupa copiii in ziua de azi Empty Cu ce se mai ocupa copiii in ziua de azi

Mesaj  DanC Joi Feb 07, 2013 8:29 am

De cateva ori am vazut anunturi cum ca vand tot felul de caractere din jocurile online chiar la mii de Euro cateodata,eroi dezvoltati de ei in nu stiu cate mii de ore!.Azi am primit o oferta pe email(-: In loc sa se joace pe afara iata cu ce se ocupa:(ferice de cine intelege ceva Very Happy )


Tribalicul - Orc Saman - alt lvl 82

- 280% fly skill
- titluri : Of the Nightfall
- spec/gear : enhancemant - resto echipat full epic din wotlk (246 ilvl gear )
- detine headless horsman mount / reins of teh blue drake
- armory link

contul are heirloomuri pt toate clasele cu aproximatie, pe leather are full, asta inseamna ca, daca cumparatorul vrea sa creasca un char care suporta acest tip de armura, va avea 40% xp increase. Deasemenea, plate umeri chest 2 x 2h axe, 2 daggere, 2 caster staff, 1 x 2h mace, umeri si chest cloth, inel heirloom umeri si chest mail, 2x 1h mace.
pt cine nu stie ce inseamna heirloom - sunt iteme care pot fi transferate in cadrul accountului (momentan doar pe acelasi realm) intre diverse charactere, sunt folosite ca best in slot pe charele noi crescute si au statsuri / proprietati puternice care cresc deodata cu characterul si maresc cantitatea de xp obtinuta.
Pretul este 500 E si nu este negociabil deoarece nu doresc neaparat sa ma scap de cont. Vanzarea se face face2face la mine sau la cumparator acasa (sau nu neaparat dar e nevoie de un calc cu net). Pachetul mai contine toate dvd-urile si cutiile aferente ale expansion set-urilor.
locatie Baia Mare sau Cluj
cam asta e, nu stiu ce as mai putea adauga, ma puteti contacta la 000000000
daca nu va convine ceva in legatura cu contul sau cu pretul, va rog....abtineti-va. nu vreau flames.
DanC
DanC

Mesaje : 1033
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 47

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum