Forum de discutii pe teme de sanatate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

dreptul de a alege

2 participanți

In jos

dreptul de a alege Empty dreptul de a alege

Mesaj  paulg Lun Iul 16, 2012 11:22 pm

Subiectele si temele tratate sunt interesante si merita discutate ! O tratare exhaustiva si pe intelesul tuturor a DREPTULUI DE A ALEGE-SANATATE, cred ca este binevenita. Daca trimiterea mea nu contravine regulamentului forumului, va invit sa cititi, si sa le comentam impreuna AICI, subiectele de pe blogul " DREPTUL DE A ALEGE ". Pentru cei interesati adresa blogului: paulghircoias.blogspot.com
Va astept !
paulg

paulg

Mesaje : 2
Data de inscriere : 15/07/2012

Sus In jos

dreptul de a alege Empty Re: dreptul de a alege

Mesaj  scarface Mar Iul 17, 2012 10:02 am

Pai frate, tu cu doua posturi amarate vrei sa atragi cititorii la tine pe blog ?
scarface
scarface
Admin

Mesaje : 6650
Data de inscriere : 19/11/2009

Sus In jos

dreptul de a alege Empty toti am fost incepatori

Mesaj  paulg Mar Iul 17, 2012 7:49 pm

Nu am initiat acest blog pentru a "atrage" cititori pe el ci pentru a "intalni" persoane si a afla pareri despre temele abordate. Stiu ca sanatatea este o tema arhidiscutata, dar cred ca o abordare din alt unghi nu poate dauna nimanui si poate, cine stie, dechide noi orizonturi si schimba perceptia despre acest subiect. Oricum va multumesc ca v-ati obosit sa-mi cititi postarile, care sunt in acest moment doar doua (asa este la inceput) si va asigur ca vor urma si multe altele. Sunt o persoana perseverenta din fire ( perseverenta dusa pana la incapatanare uneori ) care considera ca orice discutie contradictorie poate naste progres.
Cu stima,
Paul G.

paulg

Mesaje : 2
Data de inscriere : 15/07/2012

Sus In jos

dreptul de a alege Empty Re: dreptul de a alege

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum